20 listopada 2017

I miejsce i wyróżnienie w konkursie fotograficznym ,,Ego”

I miejsce: Mateusz Sieńko
Wyróżnienie: Lidia Bartman

Z listu Komisji konkursowej …
“Jest nam bardzo miło poinformować, iż na ogłoszony przez Rzeszowski Dom Kultury filia Zalesie konkurs fotograficzny wpłynęło 95 prac z całej Polski (Bytom, Gdynia, Radomsko, Lublin, Stalowa Wola, Elgiszewo (woj. kujawsko-pomorskie). Celem konkursu adresowanego do młodzieży w wieku od 13 do 19 lat było ukazanie własnego ja. Tytułowe „Ego” rozumiane jako wszystko to co mnie porusza, co jest dla mnie ważne, co składa się na moją osobowość, stało się pretekstem do utrwalenia na fotografii świata, rzeczywistości, które ma wokół siebie autor.”

W dniu 9 listopada 2017 r. po obejrzeniu prac konkursowych Jury w składzie: Bartosz Frydrych, Kamil Jarosh, Agnieszka Łubkowska przyznało następujące nagrody i wyróżnienia: W KATEGORII WIEKOWEJ 17 – 19 lat: I miejsce – Mateusz Sieńko z Zespołu Szkół Energetycznych w Rzeszowie II wyróżnienie – Lidia Bartman z Zespołu Szkól Energetycznych w Rzeszowie.

Uroczyste ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród odbyło się 18 listopada 2017 r. o godz. 17:00 w Rzeszowskim Domu Kultury filia Zalesie, przy ul. Wieniawskiego 84 w Rzeszowie.

I miejsce – Mateusz Sieńko

I miejsce – Mateusz Sieńko

Wyróżnienie: Lidia Bartman

Wyróżnienie: Lidia Bartman

Wyróżnienie: Lidia Bartman

Na wystawie pokonkursowej zaprezentowano także prace innych Naszych uczniów – na zdjęciu praca Julii