12 lutego 2024

“Wizyta przygotowawcza” naszych nauczycieli

W dniach 22-27 stycznia 2024 r. przedstawiciele naszej szkoły odbyli Wizytę Przygotowawczą realizowanego przez naszą szkołę projektu nr. : 2023-1-PL01-KA121-VET-000114558 w ramach Akredytacji.

Celem wizyty było jest odwiedzenie firm, przeprowadzenie rozmów z ich właścicielami oraz pracownikami dotyczących zakresu zadań i obowiązków, które będą wykonywali uczniowie naszej szkoły w ramach realizowanej praktyki zawodowej. Ponadto nauczyciele mieli możliwość porozmawiania z uczniami, którzy obecnie przebywali na praktyce zawodowej, uzyskać cenne informacje którymi można się podzielić z przyszłymi praktykantami.

W trakcie pobytu omówione zostały również kwestie potrzebniej dokumentacji, dopracowania umów, ustalenia szczegółów zakwaterowania. Jest rzeczą bardzo ważną ,aby nasi uczniowie czuli się bezpiecznie z dala od domu, mogli w pełni wykorzystać czas praktyki zawodowej nie tylko na poszerzenie swoich umiejętności zawodowych ,ale również poznania innej kultury, zmierzeni się z nową rzeczywistością, stylem życia.

Malaga wydaje się być doskonałym miejscem, które zachwyca pięknem zabytków, piaszczystymi plażami i urokliwymi miejscami, gdziem można odpocząć.