25 czerwca 2021

List Dyrektora Szkoły

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie!

Za nami kolejny rok szkolny. W tym czasie przyszło nam się ponownie zmierzyć z wyjątkową sytuacją związaną z ograniczeniem funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z epidemią Civid-19. Stan epidemii spowodował, że tradycyjna forma kształcenia zastąpiona została forma zdalną, później hybrydową, a potem wróciliśmy na krótko do szkoły, aby znów poczuć smak nauki stacjonarnej.

Kochani Uczniowie odnoszę wrażenie, że ten rok szkolny minął wyjątkowo szybko i żałuję, że nie było nam dane zrealizować wszystkich planów i zamierzeń, które rysowały nam się w głowie. Liczę, że nowy rok szkolny przyniesie możliwość realnego powrotu do szkoły, byśmy mogli cieszyć się swoją obecnością. Żywię głęboką nadzieję, że za dwa miesiące spotkamy się w szkole, by na nowo mogła ona zatętnić życiem i energią, którą Wy Drodzy Uczniowie jej zapewniacie.

Szczególnie chciałbym bardzo serdecznie pogratulować wszystkim Uczniom wyników w nauce w mijającym roku szkolnym. Odnosiliście sukcesy w wielu dziedzinach, co oznacza, iż Wasz potencjał i możliwości są nieocenione. Jestem przekonany, że w nowym roku szkolnym będziecie kontynuować swój rozwój i realizować marzenia.

Wam – Szanowni Rodzice gratuluję osiągnięć Waszych dzieci i dziękuję za współpracę w tym roku.

Drodzy Uczniowie, przed Wami wakacje, czas zasłużonego odpoczynku. Spędźcie je mądrze, bezpiecznie i odpowiedzialnie. A po wakacjach wraz z nauczycielami czekamy czekam na Was z uśmiechem z nowymi pomysłami.

 

Pozdrawiam serdecznie

p.o. Dyrektor Szkoły: Zbigniew Zagrodnik