Kategoria: Uroczystości szkolne

20 maja 2020

139 rocznica urodzin Patrona Szkoły

Z okazji 139 rocznicy urodzin Patrona Szkoły gen. Władysława Sikorskiego delegacja Szkoły złożyła okolicznościowy wieniec pod pomnikiem gen. Władysława Sikorskiego w Parku Jedności Polonii z Macierzą.

 

 

12 listopada 2019

Pamiętamy! Wypominki szkolne!

W dniu 7 listopada 2019 roku w Kościele Chrystusa Króla w Rzeszowie odbyły się Wypominki Szkolne. Było to spotkanie modlitewne dla wszystkich szkół rzeszowskich i okolic. Uroczystości tej przewodniczył ks. bp Edward Białogłowski, który wygłosił kazanie. Uczestniczyli w niej przedstawiciele Kuratorium Oświaty, dyrektorzy szkół oraz nauczyciele i uczniowie. Podczas Mszy Świętej uczniowie złożyli kartki wypominkowe z nazwiskami zmarłych dyrektorów, nauczycieli, uczniów, pracowników szkół i placówek oświatowych.

Po Mszy Świętej odbyła się wewnątrz kościoła procesja za zmarłych. Wypominki szkolne są okazją do wychowania młodzieży w duchu wdzięczności oraz do umacniania pamięci o zmarłych w społeczności szkolnej.

W wydarzeniu tym wzięła udział delegacja z naszej szkoły z klasy 3TB. Po uroczystości na zebranych czekała gorąca czekolada i słodki poczęstunek.

19 października 2019

Świętowaliśmy Dzień Edukacji Narodowej

Jak co roku uroczyście świętowaliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Serdeczne podziękowania dla rodziców, uczniów i nauczycieli zaangażowanych w przygotowanie Uroczystej Akademii.

25 kwietnia 2019

Zakończenie roku szkolnego dla uczniów klas czwartych

Uczniów klas czwartych zapraszamy na uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/19 które odbędzie się w dniu 26 kwietnia 2019r. na sali gimnastycznej w budynku przy ul. W. Pola. Początek uroczystości o godz. 8:00.

5 lipca 2018

75 rocznica śmierci gen. Władysława Sikorskiego

4 lipca, w rocznicę śmierci gen. Władysława Sikorskiego – wybitnego męża stanu, naszego rodaka  w parku Jedności Polonii z Macierzą gdzie znajduję się pomnik generała odbyła się uroczystość upamiętniająca, tragiczną śmierć sprzed 75 lat. (więcej…)