22 października 2020

Informacja dla uczniów

Drodzy Uczniowie,
uprzejmie informuję, że to moje ostatnie dni pracy w Zespole Szkół Energetycznych w roli dyrektora szkoły. Decyzję o przejściu na emeryturę podjęłam kilka miesięcy wcześniej. Pozostawiam Was w bardzo dobrych rękach grona nauczycielskiego, pracowników niepedagogicznych, pod kierownictwem wicedyrektora Zbigniewa Zagrodnika.
W szkole przepracowałam 26 lat, z czego ponad 14 lat jako dyrektor szkoły. Od Was młodych uczyłam się od nowa rozumienia człowieka, współczesnego człowieka. Cieszyłam się z Waszych sukcesów w nauce, wyników egzaminów zewnętrznych, osiągnięć w olimpiadach, zawodach i konkursach. Z olbrzymią satysfakcją patrzyłam, jak radzą sobie w życiu absolwenci szkoły. Uśmiech gości na mojej twarzy, gdy spotykam byłych moich uczniów, którzy bardzo ciepło wyrażają się o latach spędzonych w naszej szkole.
Przez lata dodawaliście mi sił, umacnialiście mnie w przekonaniu, że ta praca ma sens. Spośród najpiękniejszych słów, wybieram dziś słowo ,,dziękuję’’. Dziękuję za wszystko POWODZENIA !

Irena Jamróz