13 maja 2019

Oferta pracy dla absolwentów

OFERTA PRACY DLA ABSOLWENTÓW

Firma Energosieci Podkarpacie Sp. z o.o. zajmująca się wykonywaniem instalacji elektrycznych serdecznie zaprasza absolwentów ZSEn do składania aplikacji na stanowisko Pomocnik Elektromontera – przyuczenie do zawodu.

Pod okiem fachowców zapewniamy zdobycie cennego doświadczenia i praktyki do wykonywania pracy w zawodzie Elektromonter.

Oferujemy na początek:

  • umowę o pracę na okres próbny,
  • stawka -14 złoty netto na godzinę,
  • praca od poniedziałku do piątku.

Oczekujemy wyłącznie:

  • chęci do pracy i wykorzystania wiedzy nabytej w szkole,
  • motywacji do zdobycia cennego doświadczenia,
  • umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane: prawo jazdy kat B

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie swojego CV na adres biuro@energosieci-podkarpacie.pl

Prosimy o przesyłanie CV z klauzulą: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Energosieci Podkarpacie Sp. z o. o. Rogoźnica 97 36-060 Głogów Małopolski w celu realizacji obecnych procesów rekrutacji oraz w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacji.”

Wyrażenie powyższej zgody jest dobrowolne, jednak niezbędne do wzięcia udziału w procesie rekrutacji.
Administratorem Państwa danych jest firma Energosieci Podkarpacie Sp. z o. o. Rogoźnica 97 36-060 Głogów Małopolski. Dane zbierane są dla potrzeb obecnych procesów rekrutacji. Odbiorcami Państwa danych osobowych mogą być podmioty współpracujące. Mają Państwo prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, dostępu do treści swoich danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, a także prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru. Dane osobowe będą przetwarzane przez czas niezbędny do przeprowadzenia procesu rekrutacji, a po jego zakończeniu maksymalnie przez okres 12 miesięcy albo do czasu cofnięcia zgody.