2 września 2015

I Piknik Energetyczny … działo się …

Początek roku szkolnego w naszej szkole miał zupełnie inne oblicze, niż to bywa zazwyczaj. Oprócz tradycyjnego spotkania z wychowawcami dyrekcja i grono pedagogiczne zorganizowało wspaniały piknik, w którym znalazło się “coś dla ciała”  i ” coś dla ducha”. Panie przygotowały pyszne sałatki i słodkie przysmaki, była kiełbaska z grilla, ekologiczne jabłuszka, aby wzmocnić ciało do rozgrywek sportowych.

Uczniowie mieli okazję zmierzyć się w wielu konkurencjach, najwięcej emocji wzbudziło przeciąganie liny – uczniowie kontra nauczyciele. Wygrali uczniowie, ale nauczyciele nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa. Partnerami w organizacji pikniku były firmy, które zaprezentowały się w jego trakcie: Automobilklub Rzeszowski  dał możliwość sprawdzenia umiejętności jazdy na symulatorze, przygotował wystawę zabytkowych samochodów. Ogólnopolska Sieć Szkół “CERTUS” dał pokaz pierwszej pomocy i samoobrony, 21 Oddział Strzelców Podhalańskich w Rzeszowie prezentował samochody bojowe.

Uwieńczeniem pikniku była loteria nagród. Wszyscy świetnie się bawili, co pokazują zdjęcia. Było to możliwe dzięki zaprzyjaźnionym firmom, które udzieliły wsparcia finansowego.

Relacja w TVP Rzeszów – informacja o pikniku od 2 minuty i 11 sekund … 😉

relacja