17 lutego 2015

Umiemy zaprojektować inteligentny dom z F&Home

Co roku organizujemy w naszej szkole różnorodne kursy specjalistyczne dla naszych uczniów. W dniach 16, 17 lutego po raz kolejny odwiedził nas przedstawiciel firmy F&Home z mobilnym laboratorium i przez dwa dni uczniowie klas czwartych (technik elektryk, technik elektronik) uczyli się projektować instalacje tzw. inteligentnego domu. Firma F&Home od wielu lat jest czołowym dostawcą sprzętu i rozwiązań programowych w tej dziedzinie – http://www.fhome.pl/.

Uczestnicy kursu otrzymali certyfikat autoryzowanego montera instalacji firmy F&Home.

Szkolenie jak w latach ubiegłych poprowadził Pan Zbigniew Umański, któremu dziękujemy za ciekawe lekcje.

W roku ubiegłym pan Zbigniew z wielkim zapałem wprowadzał w świat inteligentnych instalacji uczniów gimnazjów podczas II Salonu Edukacji Zawodowej i Technicznej.

Od II Salon Edukacji Zawodowej i Technicznej

Poniżej zdjęcia z ubiegłorocznego szkolenia.