17 stycznia 2014

Zawody sportowe z udziałem naszych uczniów

W ostatnim tygodniu nasi uczniowie uczestniczyli w 3 turniejach sportowych.

I. Mini Turniej siatkówki w Zespole Szkół Energetycznych – 10 stycznia 2014r.
W dniu 11 stycznia 2014r. odbył się Mini Turniej Siatkówki chłopców z udziałem drużyny naszej szkoły i gimnazjalistów. 1 miejsce zajęła reprezentacja Gimnazjum w Siedliskach, 2 drużyna ZSEn a 3 reprezentacja Gimnazjum nr 8. Dziękujemy za sportową atmosferę!

II. Zawody w piłcej siatkowej chłopców w IV LO – 16 stycznia 2014r.
Nasza drużyna po raz drugi w tym tygodniu wzięła udział w zawodach. Tym razem u sąsiadów z IV LO. Nasi zajęli 3 miejsce.

III. Halowy Turniej Piłki Nożnej Chłopców w Zespole Szkół Elektronicznych – 16 stycznia 2014r.

Zawody o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Elektronicznych nasza drużyna zakończyła na VII miejscu. Najlepszym zawodnikiem koledzy wybrali bramkarza Damiana Depę ucznia klasy 3Z, który swoją spektakularną obroną zyskał uznanie wśród kolegów. Dziękujemy za sportowe zaangażowanie i atmosferę. Drużyną opiekowała się pani Renata Durska.