3 listopada 2023

Akcja Sprzątania Świata z PGE EC Rzeszów!

W dniu 26 października 2023 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w “Akcja Sprzątania Świata z PGE EC Rzeszów! Jak co roku akcja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem naszych uczniów!
Tym razem głównym celem były Bulwary nad Wisłokiem – miejsce, które stanowi oazę zieleni i spokoju w samym centrum miasta.
Organizator, PGE EC Rzeszów, zadbał o to, aby uczestnicy akcji otrzymali niezbędne akcesoria ochronne, by sprzątanie odbyło się w bezpiecznych warunkach. Każdy wolontariusz otrzymał rękawiczki i worki na śmieci, co pomogło w sprawnym i efektywnym sprzątaniu.
Po zakończeniu akcji czekała na uczestników zasłużona przerwa. W trakcie odpoczynku i regeneracji sił wszyscy mogli skosztować gorącej herbaty i kiełbasek, co stanowiło doskonałą okazję do nawiązania nowych znajomości i wymiany doświadczeń.
Dzięki wspólnemu wysiłkowi udało nam się osiągnąć cel i z Bulwarów Rzeszowskich zniknęło kilkanaście kilogramów śmieci!