16 września 2022

Zagłosuj na nasze projekty w Rzeszowskim Budżecie Obywatelskim

Szanowni Państwo.

Jest mi niezmiernie miło poinformować, że z inicjatywy Przyjaciół Zespołu Szkół Energetycznych zostały zgłoszone dwa Projekty do Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego na rok 2023:

  1. Projekt pierwszy z numerem 18 pt.: „Zagospodarowanie terenu przy budynku Zespołu Szkół Energetycznych” zakłada budowę siłowni plenerowej oraz wymianę ogrodzenia wokół budynku szkoły.
  2. Projekt drugi z numerem 70 pt.: „Piknik Energetyczny” przewiduje organizację imprezy dla uczniów szkoły, ich rodziców oraz okolicznych mieszkańców. Impreza ta ma na celu popularyzację sylwetek dwóch wybitnych Polaków gen. Wł. Sikorskiego – Patrona Szkoły oraz gen. J. Dąbrowskiego, promocję szkoły w środowisku lokalnym, propagowanie modelu aktywnego i zdrowego trybu życia.

Obydwa projekty przeszły zarówno formalną jak i merytoryczną ocenę Urzędu Miasta Rzeszowa i zostały przekazane do głosowania!

Głosowanie odbywa się elektronicznie poprzez stronę https://rbo.erzeszow.pl/ i trwa od 5 września do 7 października 2022 r.

W załączniku przekazuję instrukcję głosowania na projekt 18 – „Zagospodarowanie terenu przy budynku Zespołu Szkół Energetycznych”, kategoria II oraz projekt 70 – „Piknik Energetyczny”, kategoria III.

Liczę, że zechcą Państwo wziąć udział w głosowaniu i poinformują o nim znajomych, dzięki temu zwiększą szanse na zrealizowanie zgłoszonych projektów. Im więcej głosów, tym większa szansa !

Dyrektor Zespołu Szkół Energetycznych
Zbigniew Zagrodnik

SPOSÓB GŁOSOWANIA W RZESZOWSKIM BUDŻECIE OBYWATELSKIM:

Głosowanie trwa od 5 września do 7 października! Głosować może każdy mieszkaniec Rzeszowa bez względu na wiek i bez względu na miejsce zameldowania.

1. Wejdź na stronę https://rbo.erzeszow.pl/ i w dolnej części strony kliknij przycisk „Głosuj”.

2. Zostaniesz przeniesiony do strony „Zasady głosowania”. Po zapoznaniu się z zasadami, w dolnej części strony kliknij przycisk „Dalej”.

3. Wpisz swoje dane wraz z numerem telefonu komórkowego (weryfikacja sms) oraz zaznacz, że zapoznałeś się z treścią oświadczenia. Twoje dane są bezpieczne!

4. Po przekierowaniu na stronę aktywacji głosowania przez SMS – wpisz otrzymany kod dostępu.

5. Oddaj głosy na wybrane przez siebie projekty w kategorii „I”.

W kategorii „II” – projekty, które będą realizowane na terenie jednego osiedla. Wybierz zadanie nr 18 „Zagospodarowanie terenu przy budynku Zespołu Szkół Energetycznych”.

W kategorii „III” – działania o charakterze prospołecznym, kulturalnym, oświatowym lub sportowym. Wybierz zadanie nr 70 „Piknik Energetyczny”.

6. Potwierdź swoje wybory i prześlij swoje głosy.

Zaangażuj swoją rodzinę i znajomych. Zdobądź jak najwięcej głosów! Twój wybór dla naszej Szkoły ma znaczenie!