30 kwietnia 2021

Zakończenie roku szkolnego klas maturalnych

Drodzy Absolwenci,

W dniu 30 kwietnia 2021r. ukończyliście kolejny ważny etap Waszego życia. W tych niecodziennych okolicznościach w imieniu Dyrekcji, Grona Pedagogicznego, Rady Rodziców oraz całej społeczności uczniowskiej Zespołu Szkół Energetycznych pragniemy serdecznie podziękować Wam za wspólnie spędzone cztery lata. Niech pozostawią w Waszych wspomnieniach piękny i trwały ślad, abyście zdobywając nowe doświadczenia potrafili korzystać nie tylko z wiedzy, ale też mądrości życiowej. Niech koniec nauki w naszej szkole będzie dla Was początkiem czegoś nowego. Rozwijajcie dalej swoje pasje, spełniajcie marzenia i dążcie do obranych przez siebie celów.

W tym trudnym czasie życzymy Wam przede wszystkim zdrowia, bo jest ono najważniejsze. Powodzenia na czekających Was maturach, w rekrutacji na wymarzone uczelnie, a także w pracy zawodowej. Trzymamy za Was mocno kciuki!

Gdziekolwiek będziecie kontynuować swoje dalsze życie, nie zapominajcie o Energetyku i o chwilach w nim spędzonych. Zaglądajcie do nas kiedy tylko będziecie mieli ochotę.

Tytuł „Absolwenta Roku” w roku szkolnym 2020/2021 otrzymała uczennica klasy IV FT Aleksandra Ćwikła. Aleksandra Ćwikła ukończył szkołę z najwyższą średnią ocen wśród wszystkich absolwentów.