5 października 2020

Odbiór nagród w konkursie “Krajobraz subiektywny”

Wyjazd do Krakowa po odbiór nagród w konkursie ,, Krajobraz subiektywny” organizowanym przez Politechnikę Krakowską Wydział Architektura Krajobrazu. Pozytywne spotkanie z wykładowcami Politechniki z którymi mamy kontakt od trzech lat a naszą szkołę kojarzą z regularnie nagradzanymi co roku uczniami.

Dzięki udziałowi w warsztatach fotograficznych nawiązaliśmy dobre relacje które w tym roku zaowocowały piękną wystawą plenerową przed Politechniką, jak również otrzymaliśmy wydruki prac z ubiegłej edycji wszystkich uczestników z nadzieją, że zostaną pokazane na wystawie w nowo powstającej galerii fotografii w naszej szkole. Nagrody główne otrzymali nasi uczniowie : Karolina Kapustyńska – I Nagroda, Krzysztof Kordulski – II Nagroda, Wiktoria Prystupa  – III Nagroda i cztery wyróżnienia.

Link do galerii zdjęć na portalu Facebook

Miniatura galerii zdjęć na portalu Facebook