Wyjazdy do Hiszpanii

1 wyjazd - jesień 2018 r.

wyjazd 2018

Dzień 1

Rozpoczęliśmy naszą podróż na Wrocławskim lotnisku, dolecieliśmy do Malagi, po południu dotarliśmy do Sewilli autobusem Euro Mindu. Zjedliśmy obiad przygotowany przez Irmę (naszą kucharkę). Po odpoczynku o 15.30 rozpoczęliśmy pierwsze lekcje, poznaliśmy naszych nauczycieli Laurent i Pilar, nauczyliśmy się o agencjach reklamowych i witrynie Word Press. Po kolacji poszliśmy prosto do łóżka ponieważ byliśmy zmęczeni po długiej podróży.

Dzień 1

Dzień 2

Dzisiaj zajęcia rozpoczęły się o 9:30 w ośrodku EuroMind w Sewilli. Na miejsce dotarliśmy autobusem linii numer 2, który jedzie obok naszej rezydencji. Głównym tematem zajęć było przypomnienie rodzaju aparatów, dystorsji etc. Następnie realizowaliśmy 5 zadań. Były to portrety, zdjęcia grupowe, storyboard, zdjęcia z różną głębią ostrości. Pracowaliśmy w grupach, które ustaliliśmy poprzedniego dnia. Po pożywnym obiedzie udaliśmy się na wycieczkę do "Metropol Parasol”, gdzie obserwowaliśmy piękny widok na miasto. Spacerowaliśmy po starym mieście, robiliśmy zdjęcia.

Dzień 2

Dzień 3

Dzisiaj mieliśmy dużo do zrobienia. Robiliśmy zdjęcia portretowe. Każdy z grupy musiał zrobić zdjęcie, w ten sposób przypomnieliśmy sobie rodzaje oświetlenia (przydatne do egzaminu :) ) Mieliśmy ubaw po pachy, ponieważ nie każde oświetlenie było korzystne!.

Dzień 3

Dzień 4

Dzisiaj robiliśmy zadania z produktami Ybarra, oliwami, oliwkami, różnymi sosami. Robiliśmy 4 zadania gif na obrotowym talerzu, zdjęcia bezcieniowe produktów Ybarra, oraz zdjęcia przepisów z zakupionych przez nas produktów. Poźniej byliśmy na Seville Tour z Marysią zobaczyliśmy dużo zabytków, np Złotą Wieżę, Katedrę, oraz Plac Hiszpański.

Dzień 4

Dzień 5

Wycieczka do Kadyksu!
Dzisiaj odbyła się całodniowa wycieczka do Kadyksu.Zwiedziliśmy m.in. Plac Hiszpański oraz Teatr Rzymski. Atmosfera była fantastyczna i dowiedzieliśmy się bardzo wiele o różnych ciekawostkach dotyczących Kadyksu od Kuby-naszego przewodnika. Poźniej mieliśmy czas wolny,który spędziliśmy z wielką radością nad oceanem podziwiając plażę i zjawiskowe muszle, które na niej znalezliśmy. Na sam koniec wracając do autokaru napotkaliśmy wiele miłych pupili w tym "morskie koty"..

Dzień 5

Dzień 6

Wycieczka do Kordoby!
Dziś odbyła się całodniowa wycieczka do Kordoby. Wyjechaliśmy o 9.10, na miejscu byliśmy około godziny 11 Zwiedzanie rozpoczęliśmy od punktu głównego miasta; meczetu. Następnie nasz opiekun podzielił nas na grupy kilkoosobowe i dal nam kartkę z zadaniami mającymi na celu samodzielne zwiedzenie Kordoby (gra miejska). Zadanie trwało dwie godziny i wszyscy spisali się na medal! Po krótkim odpoczynku poszliśmy do środka meczetu. O 16 autokar musiał niestety odjechać i w Sewilli byliśmy juz na 18. Dzień był super!

Dzień 6

Dzień 7

Wycieczka do Alcazar!
Dzisiejszego dnia zwiedziliśmy pałac królewski-Alcazar. W środku znajdowały się ozdobne ogrody królewskie, ozdobne dziedzińce, dużo egzotycznych roślin oraz dużo architektury arabskiej. Następnie byliśmy na wystawie dzieł sztuki Salvadora Dali katalońskiego malarza, słynnego surrealisty.

Dzień 7

Dzień 8

Wycieczka do Katedry Najświętszej Marii Panny w Sevilli.
Dzisiaj mieliśmy okazje zwiedzać trzecią, co do wielkości katedrę na Świecie. Zachwyciła nas ona swoją wielkością oraz pięknem, licznymi malowidłami obrazami, rzeźbami oraz witrynami. Mieliśmy przyjemność zwiedzić wieżę Giraldę, z której mogliśmy obejrzeć miasto z góry. Po wycieczce wróciliśmy do rezydencji, zjedliśmy pyszny obiad i rozpoczęliśmy zajęcia z jednym z naszych tutorów. Na zajęciach tworzyliśmy projekt reklamy promującej produkty firmy Ybarra.

Dzień 8

Dzień 9

Praktyki rozpoczęły się o 9:00. Poszliśmy do parku zrobić projekty zdjęć dla naszej kampanii, jak: zdjęcia do billboardu, magazynu czy storyboardu. Wszystko związane z produktami Ybarra. Kiedy skończyliśmy zdjęcia w parku, nasz tutor zabrał nas do klasy i przedstawił prezentacje dotyczącą kompozycji zdjęć. Po obiedzie poszliśmy na wycieczkę rowerową po Sevilli z przewodnikiem, który opowiedział nam trochę o zabytkach. Po kolacji poszliśmy do łóżek by być gotowi na następny dzień.

Dzień 9

Dzień 10

Zajęcia zaczęliśmy o 9. Rozmawialiśmy o tym jak należy prawidłowo przygotować się do pracy fotografa, jaki sprzęt dobrać do danego zlecenia.
Dostaliśmy również wskazówki jak należy zachowywać się podczas wykonywania zleceń. Oglądaliśmy również zdjecia różnych sesji zdjeciowych takich jak np.sesja ciążowa, zdjęcia pomieszczeń. Podsumowaniem wykładów byl film Colberta Gregorego "Ashes and Snow". Po skończeniu zajęć udaliśmy sie na obiad. Po krótkim odpoczynku poszlismy do firmy Camara Sevilla, ktora pomaga rozwijac sie małym firmą. Wróciliśmy do rezydencji aby zjeść kolację. Wieczorem chętni poszli na flamenco, niestety nie mozna bylo robić zdjęć. Po powrocie poszlismy spać.

Dzień 10

Dzień 11

Dzień zaczął się od spotkania z naszym koordynatorem Kubą. Omawialiśmy spędzony w Sewilli czas oraz podsumowaliśmy wykonane dotychczas zadania. Popołudniu, przyszedł czas na finałową prezentację naszych stron w Wordpressie oraz stron społecznościowych. Każda grupa pokazywała swoje dzieła nauczycielom. W międzyczasie zostali wyłonieni zwycięzcy gry terenowej, która odbyła się w Kordobie. Wieczorem pożegnaliśmy się z naszymi opiekunami i wróciliśmy do rezydencji przygotować się do powrotu do Polski.

Dzień 11

2 wyjazd - jesień 2019 r.

...

Kilka zdjęć ...

marketing

Uczymy się hiszpańskiego

marketing

Plener fotograficzny na rzeszowskim lotnisku

marketing

Podczas zajęć z Marketingu

marketing

Podczas zajęć z Marketingu

marketing

Uczymy się hiszpańskiego


Powrót na początek